Oferta (kliknij na interesujący Ciebie temat):

{source}<div style=”border:5px solid #8c7b62; background:#fff;”>
<script type=”text/javascript”>AC_FL_RunContent(’codebase’,’http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,65,0′,’loop’,’true’,’bgcolor’,’#ffffff’,’width’,’480′,’height’,’340′,’src’,’slajder3′,’quality’,’high’,’pluginspage’,’http://www.macromedia.com/go/getflashplayer’,’movie’,’slajder3′);
</script><noscript><object classid=”clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000″ id=slajder3 width=480 height=340 codebase=”http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,65,0″>
<param name=”movie” value=”slajder3.swf” />
<param name=”quality” value=”high” />
<param name=”play” value=”true” />
<param name=”loop” value=”true” />
<param name=”bgcolor” value=”#ffffff” />
<embed src=”slajder3.swf” width=480 height=340 bgcolor=”#ffffff” quality=”high” loop=”true”
type=”application/x-shockwave-flash” pluginspace=”http://www.macromedia.com/go/getflashplayer” />
</object></noscript>
</div>{/source}

AZZALURE – TOKSYNA BOTULINOWA

Co powoduje zmarszczki?

Kiedy się śmiejesz, marszczysz brwi, skupiasz lub mrużysz oczy, mięśnie kurczą się, powodując formowanie się zmarszczek i linii. Z biegiem lat skóra traci elastyczność, zmarszczki zaczynają się pogłębiać i pozostają na stałe obecne na twarzy. Linie między brwiami mogą być szczególnie widoczne, sprawiając, że wyglądasz na złego lub zmęczonego, nawet jeśli tak nie jest.

Jakie są dostępne metody leczenia zmarszczek twarzy?

Wygląd bardzo wyraźnych zmarszczek można poprawić, poddając się zabiegowi z zakresu dermatologii estetycznej, wstrzykując produkty wypełniające lub lekarstwa, takie jak toksyna botulinowa typu A, albo łącząc niektóre z tych metod. Decyzja o wyborze najbardziej odpowiedniej metody uzależniona jest od miejsca, rodzaju i głębokości zmarszczek.

Na czym polega leczenie toksyną botulinową?

Toksyna botulinowa typu A to naturalnie występujące białko bakteryjne. Niewielkie dawki tej substancji wstrzykiwane są pod skórę do mięśni poddawanych zabiegowi w celu zredukowania zmarszczek. Substancja ta blokuje impulsy nerwowe, umożliwiając rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Inne funkcje nerwowe- takie jak wrażliwość skóry na dotyk- nie ulega zmianie.

W jaki sposób przebiega zabieg?

Toksyna botulinowa jest wstrzykiwana przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Małą ilość preparatu wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Zabieg trwa krótko, zajmuje około 12-20 minut. Ból związany ze wstrzykiwaniem jest minimalny. Wielu pacjentów porównuje go do kilkusekundowego ugryzienia przez komara. Zabieg nie wymaga miejscowego znieczulenia.

Jak długo trwa efekt działania toksyny botulinowej na zmarszczki gładzizny?

Pierwsze oznaki działania toksyny botulinowej widoczne będą po 2-3 dniach od zabiegu. Efekt jest zawsze okresowy i utrzymuje się około 4 miesiące, a czasami dłużej. Termin następnego zabiegu jest uzależniony od czasu utrzymywania się efektów poprzedniego zabiegu u indywidualnego pacjenta. Zabieg można powtarzać co 6-8 miesięcy. Nie powinno się przeprowadzać kolejnych zabiegów częściej niż co 3 miesiące.

Komu możemy polecić zabieg?

Preparat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych. Są to zmarszczki, które występują często już u bardzo młodych osób, ponieważ związane są z żywą mimiką twarzy. W przypadku zmarszczek bardzo głębokich i mocno utrwalonych może zaistnieć konieczność uzupełnienia zabiegów przez wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Może być łączony również z innymi metodami liftingu twarzy.

Toksyna botulinowa jest szeroko stosowana w usuwaniu zmarszczek:

– między brwiami (zmarszczki „lwie”, gładzizny czoła)

– poprzecznych czoła

– wokół oczu (kurze łapki)

– innych: powieki dolnej, wokół ust, na brodzie i szyi.

Jak skóra wygląda po zabiegu?

Najczęściej w miejscu podania toksyny powstają punkcikowate zaczerwienienia, po których nie ma żadnego śladu.

Czasami obserwujemy niewielkie krwiaczki, które same szybko ustępują.

Po wykonanym zabiegu można bez żadnych obaw powrócić do pełnej aktywności

SCULPTRA TM

Z upływem czasu skóra traci swój pełny, jędrny i młody wygląd. Jest to wynikiem naturalnego procesu starzenia się. Skóra staje się ciemniejsza i może wiotczeć, co prowadzi do pojawienia się zmarszczek i bruzd. Tkanka tłuszczowa, która zapewnia pełny kształt twarzy, również zanika, sprawiając, że twarz staje się wąska i wychudzona, co dodatkowo Cię postarza. Sculptra TM może Tobie pomóc, wygładzając głębokie bruzdy i zmarszczki, a także przywracając utraconą objętość skóry. Dzięki temu odzyskasz naturalny wygląd twarzy.

Czym jest preparat SculptraTM?

Preparat SculptraTM można określić jako środek wolumetryczny, ponieważ wyrównuje on głębokie zmarszczki i fałdy oraz uzupełnia ubytki w objętości twarzy, będące następstwem procesu starzenia.. SculptraTM nie jest ani działającym czasowo środkiem wypełniającym ani też stałym implantem. Jest to wyjątkowa substancja, której działanie polega na pobudzaniu tkanek twarzy pacjenta do produkcji własnego kolagenu, który uzupełnia niedobory w skórze. Zapewnia to naturalnie wyglądający efekt. Preparat działa stopniowo, przywracając to, co zostało utracone. Po pomyślnej realizacji całego planu leczenia, efekty mogą utrzymywać się przez ponad 2 lata.

Jak przebiega terapia preparatem SculptraTM?

To metoda dyskretna, której efekty kosmetyczne pojawiają się stopniowo. Pełna korekcja wymaga zazwyczaj wykonania 2 lub 3 zabiegów, a rezultaty wyglądają bardzo naturalnie, powinny być widoczne po około sześciu tygodniach.

Komu możemy polecić zabieg preparatem SculptraTM?

Preparat SculptraTM można stosować do korekcji różnych partii twarzy:

– głębokich fałdów, jakie tworzą się między nosema ustami (zmarszczki nosowo-wargowe)

– bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych)

– zapadniętych policzków

– zmarszczek na policzkach i podbródkowych

– okolic kości policzkowych.

Czy efekty działania preparatu SculptraTM będą widoczne od razu?

Po pierwszym zabiegu pacjent może odczuwać wrażenie, że preparat SculptraTM zadziałał od razu z uwagi na obrzęk będący następstwem wykonania zastrzyków i kumulacji wody użytej do uzyskania roztworu SculptraTM. Gdy obrzęk ustąpi, a woda zostanie wchłonięta przez organizm, pacjent będzie prawdopodobnie wyglądać tak samo, jak przed zabiegiem. SculptraTM działa stopniowo, a efekty powinny być widoczne po około 6 tygodniach. Po upływie kilku tygodni od zabiegu, podczas wizyty kontrolnej lekarz oceni, czy konieczne będzie podawanie większej ilości preparatu. Osiągnięcie pożądanych rezultatów wymaga zazwyczaj przeprowadzenia od 2 do 3 zabiegów. Jednak w odróżnieniu od niektórych innych metod korekcji, które wymagają przeprowadzenia zabiegów odświeżających, po zakończeniu leczenia preparatem SculptraTM efekty estetyczne utrzymują się przez ponad 2 lata.

PRINCESS®

Kim jestem?

„Czy jestem dość ładna?”, pytasz sama siebie każdego dnia. „Czy wyglądam dość atrakcyjnie? Czy mogłabym dostać lepszą pracę?” To, jak się ze sobą czujesz, zazwyczaj zależy od nastroju, okoliczności oraz opinii innych…

Nadszedł czas, by przejąć kontrolę, poczuć się pewnie i komfortowo bez względu na okoliczności. Dzięki medycynie estetycznej w każdej chwili można poprawić sobie samopoczucie i więcej w życiu osiągnąć.

Kim chcesz być?

„Twój wygląd odzwierciedla twoją osobowość ” – to więcej niż tylko banalna prawda. Twoja twarz wyraża Ciebie. Twój uśmiech jest wyjątkowy. Twoje zmarszczki ukazują Twoje podejście do życia. Twoje spojrzenie mówi więcej, niż słowa. Pokochaj to lub zmień. Wybór należy do ciebie.

To kwestia medycyny estetycznej nie chirurgii!

Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej zaawansowana. Chirurgia plastyczna nie jest już jedynym sposobem na zmianę wyglądu. Wypełniacze i mezoterapia gwarantują naturalne i natychmiastowe efekty. Zabiegi są stuprocentowo bezpieczne i szybsze niż operacje plastyczne – wystarczy 30 minut! W zasadzie możesz się im poddać podczas przerwy na lunch! A potem natychmiast wrócić do codziennych zajęć, czując się piękniejsza i mocniejsza. Twoje życie się zmieni – na lepsze!

Tak, to jest bezpieczne.

„Bezpieczeństwo przede wszystkim” to nasze motto. Składniki serii Princess® gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo: nasze produkty mają najniższą zawartość czynników wiążących krzyżowo wśród produktów dostępnych obecnie na rynku. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, by produkcja spełniała najwyższe standard jakości. Dzięki podwójnej sterylizacji wszystkich produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu hialuronowego do syntezy S.M.A.R.T. możemy być pewni, że nasze zabiegi są całkowicie bezpieczne. Nie ma się czego bać.


Tak, to jest długotrwałe.

Synteza S.M.A.R.T. jest niezbędna dla wypełniaczy Princess®. Opiera się wyłącznie na czystym i naturalnym kwasie hialuronowym (HA) pochodzenia niezwierzęcego. Wypełnia on zmarszczki, modeluje twarz i nadaje jej młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów. Ale S.M.A.R.T. to więcej niż technologia, więcej niż zwykła medycyna. S.M.A.R.T. to styl życia. Mądry styl życia.

Jesteś mężczyzną?

Twój wizerunek jest naprawdę ważny. Dzięki niemu możesz osiągnąć w życiu więcej. Dobry wygląd pomoże Ci zaimponować szefowi i kolegom z pracy. Zagwarantuje też sukces u płci przeciwnej. Pamiętaj, medycyna estetyczna jest dla każdego, a nie tylko dla kobiet. Nie ma nic złego ani nienaturalnego w tym, że chcesz wyglądać lepiej. Nie wahaj się. Ty też możesz poprawić swój image.

Z dumą informujemy, że firma CROMA zdobyła w tym roku 2 Perły Dermatologii Estetycznej

CROMA już trzeci rok z rzędu otrzymuje tę prestiżową nagrodę, przyznawaną co roku najlepszym produktom dermatologii estetycznej. W tym roku wygrana jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ po uznaniu za NOWOŚĆ roku 2009 produkty Princess® Rich oraz Princess® Volume udowodniły, że są najlepszymi produktami w swoich kategoriach. To zaszczytne wyróżnienie dowodzi, że CROMA oferuje produkty najwyższej jakości, którym zaufały już setki pacjentów.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Czym są wypełniacze?

Wypełniacze to preparaty w postaci żeli, które są wstrzykiwane pod skórę w celu wypełnienia fałdów i zmarszczek. Najnowocześniejszymi wypełniaczami są te bazujące na kwasie hialuronowym, naturalnej substancji występującej w ciele, która pozwala nawilżać i wypełniać naszą skórę. Z wiekiem ze względu na procesy starzenia, zmniejszają się możliwości organizmu w zakresie wytwarzania kwasu hialuronowego jak również zmniejszają się jego nawilżające i wypełniające właściwości.

Princess® Filler – hialuronowy wypełniacz zmarszczek

Czy chcesz wypełnić zmarszczki lub blizny na twarzy? Sterylny, bezbarwny i homogenizowany wypełniacz wszystkie je załagodzi. Jest długotrwały, ale nie permanentny. Powoli rozchodzi sie pod skóra, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Może być wykorzystany w większości części twarzy. Dzięki niemu można tez sprawić, iż twoje usta staną sie pełne i zmysłowe. Napełnij swoja twarz wdziękiem i pięknem!

Co odróżnia Princess® od innych wypełniaczy?

Wypełniacz Princess® jest wyjątkowo czysty i bezpieczny. Jako jedyny produkt wykorzystujący metodę S.M.A.R.T. pozwala rzeźbić twarz z wyjątkową precyzja, nadając jej młodszy i świeższy wygląd.

Jakie są wskazania do zastosowania wypełniaczy estetycznych?

– leczenie głębokich zmarszczek czołowych w obrębie gładzizny czołowej

— usuwanie opadania bocznego segmentu brwi i zagłębienia w obszarze skroniowym

– korygowanie „kurzych łapek” oraz przywrócenie odpowiedniej objętości tkanek i konturów wokół oka

– wypełnienie bocznej i dolnej bruzdy nosowo-jarzmowej

– uwypuklenie wyniosłości Polików i odmłodzenie wyglądu twarzy

– wypełnienie bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek pionowych czerwieni wargowej

– wypełnienie tzw. zmarszczek marionetki, które są następstwem łączonego działania ruchów mimicznych, sił grawitacji oraz czynników genetycznych

– wygładzenie i wyrównanie linii żuchwy

Jak są podawane wypełniacze?

Większość wypełniaczy bazujących na kwasie hialuronowym jest podawana podskórnie za pomocą cienkiej igły przy znieczuleniu miejscowym. Kilka prostych wstrzyknięć pod powierzchnię skóry pomaga zwykle wypełnić i wygładzić zmarszczki, modelować zarys kształtu twarzy oraz formować linie twarzy zwykle w okolicach ust i brwi.

Co to jest S.M.A.R.T.?

Podczas procesu S.M.A.R.T. długie łańcuchy kwasu hialuronowego są starannie układane w szeregu, dzięki czemu ich gęsta struktura jest wyjątkowo mocna i elastyczna. Razem są silniejsze i bardziej efektywne, dlatego Twoja skóra wygląda naprawdę naturalnie!

Czy kuracja produktami Princess® jest bolesna?

Kuracja jest prawie całkowicie bezbolesna, zwłaszcza jeśli zastosuje się krem znieczulający.

Jak długo trwa jeden zabieg?

Jeden zabieg trwa około 30 minut.

Jak długo utrzymują sie efekty kuracji?

Efekty nie są permanentne, ale mogą się utrzymywać do roku, zależnie od rodzaju skóry i kuracji.

Jakie jest ryzyko związane z używaniem produktów Princess®?

Produkty serii Princess® należą do najbezpieczniejszych na rynku dzięki najmniejszej zawartości czynnika wiążącego krzyżowo. Spełniają one najwyższe wymagania bezpieczeństwa. Dzięki trzem dekadom doświadczenia w produkcji kwasu hialuronowego w naszej fabryce w Wiedniu, możemy zagwarantować całkowicie bezpieczne efekty.

LIFTING WOLUMETRYCZNY

W jaki sposób można odwrócić proces wiotczenia skóry?

LIFTING WOLUMETRYCZNY jest nowym sposobem przywrócenia twarzy młodzieńczego wyglądu.
Z wiekiem twarz traci objętość, a jej miękkie zaokrąglone rysy – symbol młodości – zanikają, dając efekt zapadnięcia się skroni, policzków. Tłuszcz znajdujący się w obrębie twarzy zsuwa się ku dołowi powodując obwisanie skóry i tym samym zmienia owal młodej twarzy.

Lifting wolumetryczny jest zabiegiem, który w ciągu kilkunastu minut wypełnia zapadniętą objętość policzków oraz pozwala uwydatnić kształty twarzy i w dowolny sposób poprawić profil, przywracając twarzy młodość i naturalnie wyglądający rezultat.

Princess® Volume to wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji. Pomaga odzyskać objętość tkanki skórnej. Efekty Są widoczne i naturalne. Jeśli czujesz, ze Twoje policzki straciły objętość, a Twoja skóra potrzebuje silniejszej kuracji, jest to idealny produkt dla Ciebie. Wypełnia policzki i wygładza głębokie zmarszczki oraz fałdy na twarzy, sprawiając ze skóra staje sie jędrna i pełna wigoru. Teraz możesz odzyskać swoja siłę! Wszystko można ulepszyć.

Komu możemy polecić lifting wolumetryczny?

Zabieg umożliwia odzyskanie naturalnej objętości twarzy w tych obszarach, w których nastąpiło zmniejszenie m.in. ilości tkanki tłuszczowej i zmian na twarzy, które objawiają się:
– opadającymi brwiami,

– zapadniętą dolina łez,

– opadającymi policzkami,

– opadającymi kącikami ust,

– utratą linii żuchwy i brody.

Na wyżej wymienione zmiany może pomóc lifting wolumetryczny twarzy, którego głównym zadaniem jest korekta oraz modelowanie objętości tkanek twarzy.

Jak przebiega zabieg liftingu wolumetrycznego?

Miejsca, które będą poddane zbiegowi zostają znieczulone przewodowo. Następnie, po dokładnym odkażeniu skóry aplikuje się preparat poprzez wstrzyknięcia dołączoną kaniulą. Preparat jest bardzo plastyczny i daje możliwość modelowania go w skórze. Po zakończeniu sesji wstrzykiwania wykonuje się masaż twarzy, aby upewnić się, że preparat jest odpowiednio i równomiernie rozprowadzony. Bezpośrednio po zabiegu wmasowuje się w skórę krem z witaminą K lub inny preparat ograniczający możliwość pojawienia się drobnych siniaczków.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, obrzęk i delikatny ból w miejscu podania preparatu, jednak objawy te znikają samoistnie zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni.
Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji.
Przez około 3 dni po zabiegu należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna). Nie należy również korzystać z siłowni, basenu.

Jak długo utrzymują się efekty?

Rezultaty procedury widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a utrzymują się ok. 18 – 24 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta/ki. Oprócz ładnego wymodelowania konturu twarzy lifting wolumetryczny poprawia również nawilżenie okolicznych tkanek, co owocuje ładniejszym wyglądem skóry.

POWIĘKSZANIE UST

Pełne i wydatne usta o regularnym konturze to marzenie wielu kobiet. Jeśli natura nie obdarzyła cię zmysłowymi ustami, możesz zdecydować się na powiększenie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg jest również polecany dla kobiet, których usta z powodu upływu czasu zatraciły regularny kontur.

Wraz z wiekiem kontur ust staje się nieregularny i sprawiają one wrażenie smutnych, ponieważ ich kąciki zapadają się ku dołowi. Zmarszczki pojawiające się nad górną wargą dają szczególnie niekorzystny efekt, ponieważ sprawiają, że twarz wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości. Starzenie się ust powoduje, że tracą one optymalne nawilżenie i stają się podatne na mikrouszkodzenia.

Na czym polega wypełnianie ust kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy to substancja, która umożliwia poprawienie tego stanu, ponieważ pozwala na powiększenie lub tylko nieznaczne uwydatnienie ust, poprawienie konturu, nawilżenie, usunięcie zmarszczek wokół nich, co w rezultacie daje efekt odmłodnienia. Usta stają się pełniejsze, lepiej nawilżone i nabierają symetrii oraz głębszej barwy, a ich obrys jest bardziej wyrazisty.

Kwas hialuronowy to substancja naturalna, która występuje w ludzkim organizmie, przede wszystkim w skórze. Odpowiada za wiązanie wody i utrzymywanie jej odpowiednich ilości w tkankach, dzięki czemu skóra jest optymalnie nawilżona. Zawartość kwasu hialuronowego w skórze wraz z wiekiem zmniejsza się, przez co skóra wiotczeje, a wargi tracą swoją objętość.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zastosowanie kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczne, kontakt z substancją nie alergizuje i nie wymaga wcześniejszego wykonania testu uczuleniowego. Kwas hialuronowy stosowany do powiększania ust jest substancją syntetyczną i całkowicie przyswajalną przez organizm. Nie powoduje efektów ubocznych..

W jaki sposób przebiega zabieg?

Przebieg zabiegu jest nieskomplikowany. Powiększanie ust jest wykonywane po zastosowaniu znieczulenia o działaniu miejscowym. Czasami używa się kremu znieczulającego. Po dziesięciu minutach znieczulenie sprawia, że pacjentka nie odczuwa bólu. Następnie lekarz za pomocą cienkiej igły wstrzykuje kwas hialuronowy w wybrane miejsca na ustach i wokół nich. Obszar, w który wprowadzany jest kwas hialuronowy, zależy od tego, jaki ma być efekt końcowy – czy chodzi o powiększenie ust, czy też o wymodelowanie ich konturu lub podniesienie kącików. Wstrzykiwanie preparatu trwa od 7 do 10 minut. Po iniekcji należy rozmasować usta w taki sposób, aby substancja rozprowadziła się równomiernie. Cały zabieg zazwyczaj nie przekracza 30 minut.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Po zabiegu skóra wokół ust może być nabrzmiała, sina i zaczerwieniona, ale te zmiany cofają się całkowicie po upływie kilku dni. Bezpośrednio po powiększeniu ust mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji, czyli obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu implantacji żelu. Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu preparatu w skórę.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty utrzymują się przez 6 do 9 miesięcy i stopniowo zanikają. Jeżeli w trakcie właściwego zabiegu zaistniały niedociągnięcia, to po upływie tygodnia zostają one poprawione. Cząsteczki żelu z kwasem hialuronowym wchłaniają się powoli, więc klientka ma czas na podjęcie decyzji o wykonaniu zabiegu uzupełniającego.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Swą popularność wśród pań i coraz większą wśród panów, mezoterapia zawdzięcza szybko widocznym efektem rewitalizującym. Czuć się młodziej i tak też wyglądać- to podnosi samopoczucie każdego pacjenta. Mezoterapia poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej i metabolizm komórek, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny, wspomagając procesy prawidłowego odżywiania skóry. Jako metoda niechirurgiczna, mezoterapia jest praktycznie bezbolesna i całkowicie bezpieczna. Przewaga mezoterapii nad kremami przeciw zmarszczkowymi jest oczywista, tradycyjne kosmetyki działają tylko w zewnętrznej warstwie skóry, stąd efekty nie dają się porównać. Mezoterapia to również rekomendowana metoda profilaktyki, opuźniająca proces starzenia się skóry, zapobiegająca wypadaniu włosów.

Najlepsze i satysfakcjonujące efekty osiągniemy wtedy, gdy nie poprzestaniemy na jednym, lecz poddamy się serii zabiegów. Skuteczność oraz czas utrzymywania się pozytywnych zmian skóry po mezoterapii zależy od wielu czynników m.in. struktury tkanki skórnej, wieku, trybu życia, diety etc. Z reguły efekty cyklu zabiegów widoczne są przez ok. 5-6 miesięcy.

Dzisiaj, gdy mam coraz większy dostęp do preparatów odmładzających skórę przez nawilżanie, ważny jest wybór tego, który pozwoli uzyskać najlepsze efekty bez ryzyka skutków ubocznych. Linia Princess® do mezoterapii firmy Croma zdecydowanie wyróżnia się swą jakością oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa preparatów. Dzięki najnowszej technologii Princess® Rich perfekcyjnie kumuluje nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i gliceryny, występujących w organizmie człowieka. Ich równoczesne, utrzymujące się na odpowiednim poziomie stężenie pozwala skórze zachować blask młodości, napięcie i elastyczność.

Najnowsze publikacje podkreślają, że swe wzmocnione właściwości nawilżające Princess® Rich zawdzięcza zastosowaniu glicerolu, który jako endogenny, kleista liczny polialkohol bezpośrednio wpływa na utrzymanie wysokiego poziomu nawilżenia skóry. Cząsteczki glicerolu poprzez wiązania wodorowe wiążą się z cząsteczkami wody. Każda z nich może związać aż sześć cząsteczek wody, dzięki czemu moc nawilżająca Princess® Rich jest większa, a skóra ulega rewitalizacji.

Dla kogo?

Dla każdego, kto pragnie odmłodzić się, poprawić swój wygląd oraz samopoczucie. Do zabiegu mezoterapii kwalifikuje lekarz po rozmowie z pacjentem.

Czy zastrzyki mezoterapii są bolesne?

Zastrzyki mezoterapii są praktycznie bezbolesne, czujesz tylko lekkie ukłucie.

Jak często można korzystać z mezoterapii?

To sprawa indywidualna i dlatego zawsze należy zasięgnąć opinii lekarza. Generalnie można przyjąć, że minimalny czas między zabiegami mezoterapii to 10 dni.

Jak długo utrzymuje się efekt mezoterapii?

W przypadku rekomendowanej serii 3 zabiegów efekty utrzymują się do 6 miesięcy.

W jakich obszarach ciała mezoterapia przynosi najlepsze efekty?

Twarz, szyja, dekolt, uda, pośladki (cellulit).

Mimo przestróg dermatologów wiele osób nadużywa opalania się i dla nich szczególnie ważny jest efekt działania Princess® Rich z gliceryną. Żel ten stosowany w formie mezoterapii- zarówno przed dłuższym opalaniem, jak i po nim, wspomaga skórę poddana ekspozycji słonecznej, przywracając jej napięcie oraz elastyczność.


Przewiń do góry