Exilis

EXILIS

 • Exilis jest systemem nieinwazyjnej redukcji zmarszczek oraz zmiany kształtu tkanki tłuszczowej, będącym konkurencyjną alternatywą dla inwazyjnych technik face-liftingu oraz liposukcji.
 • Exilis oparty jest na znaczącym postępie technologicznym w dziedzinie zabiegów estetycznych. Opatentowana technologia zapewnia kontrolowane nagrzewanie tkanki poprzez równomierne wzbudzenie molekuł, połączone z oddziaływaniem ultradźwiękami.
 • Exilis jest innowacyjnym przełomem technologicznym, dzięki temu efekty terapii są doskonałe, a poziom bezpieczeństwa jest bardzo wysoki.
 • Zapewnia skuteczną zmianę kształtu ciała poprzez redukcję objętości tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry u wszystkich klientów gabinetów medycyny estetycznej. Zabiegi Exilisem powodują znaczną redukcję cellulitu, poprawę jędrności, tonu i elastyczności skóry. Exilis jest najszybszym na rynku urządzeniem do modelowania sylwetki.

MODELOWANIE SYLWETKI

TECHNOLOGIA R.I.D.

PRZEŁOMOWY SYSTEM DO MODELOWANIA SYLWETKI

Exilis

Co to jest EXILIS ?

EXILIS to nieinwazyjny system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

Urządzenie, skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi.

Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała. Powoduje znaczącą poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry. Jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i pełną kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanej głowicy.

 

Na czym polega Technologia RID i jak działa ?

EXILIS pomaga pacjentom pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w trzech prostych etapach:

Rozpoznanie –  dotarcie do opornej tkanki tłuszczowej

 

Izolacja –  podział pakietów tłuszczowych na jednostki

 

Deaktywacja– skuteczna likwidacja komórek tłuszczowych

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej trudno dostępnej tkanki i zastosować terapię. System EXILIS jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową natomiast kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne.

Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nie osłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

Depozyty tłuszczowe zazwyczaj składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. W tym samym czasie następuje proces niszczenia komórki tłuszczowej zwanym apoptozą, dzięki temu zmniejsza się liczba apopcytów. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

 

Przed i po

 

Rezultaty przed i po 4 zabiegach

ODMŁADZANIE TWARZY

Technologia CRT

Exilis Odmładzanie Twarzy

  

EXILIS CRT to najnowszej generacji urządzenie wykorzystujące najnowocześniejsza technologie CRT (Collagen Refill Technology), nieinwazyjny zabieg ujędrniający i liftingujący skórę twarzy oraz szyi. Medycyna Estetyczna wprowadza jedyną metodę, która daje doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, wyszczuplenia, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Technologia CRT remodeluje kolagen, radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy. Proces leczenia nie jest oparty na absorpcji energii przez chromofory, dzięki czemu można go stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok.

Exilis

Działanie technologii CRT polega na stymulowaniu przez ciepło włókien kolagenowych o potrójnie spiralnej strukturze. To wzbudza proces rozplątywania włókien. Fale ultradźwiękowe mechanicznie przerywają włókna kolagenowe. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych. Struktura skóry wypełnia się nowym kolagenem.

Już po pierwszym zabiegu widać zmiany – poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja jest całkowicie bezbolesna i niemal nieinwazyjna. Twarz, szyja są zdecydowanie odmłodzone bez użycia skalpela, a efekt liftingu utrzymuje się bardzo długo. Piersi po takim zabiegu stają się jędrniejsze i mniejsze.  

Jest jedynym, bezinwazyjnym zabiegiem na rynku służącym do pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej na twarzy, podbródku.

Seria zabiegowa składa się z 4 do 6 zabiegów wykonywanych co 7 – 10 dni.

Exilis

Efekty

 • gładsza i młodsza skóra
 • redukcja zmarszczek i efekt anti-aging w okolicy ust, oczu, czoła, szyi oraz podbródka
 • efekty już po pierwszym zabiegu
 • ujędrnienie skóry i zwiększona produkcja nowego kolagenu
 • modeling owalu twarzy
 • redukcja komórek tłuszczowych

REZULTATY

Przed  i po 4 zabiegach

 

Exilis

SATYSFAKCJA KLIENTA GWARANTOWANA

 • Bez bólu, bez znieczulenia
 • Zauważalne zmiany po pierwszym zabiegu
 • Bez okresu rekonwalescencji
 • Bardzo szybka terapia
 • Postępujące i wymierne korzyści
 • Najlepsze efekty po 4 sesjach zabiegowych
 • Równomiernie rozłożone efekty

BEZPIECZEŃSTWO

System Kontroli Temperatury Skóry (DTC)
 • Temperatura powierzchni skóry jest cały czas wyświetlana na czytelnym ekranie głowicy
 • Regulowana temperatura zabiegu
 • Jednolity rozkład energii eliminuje powstawanie blizn
 • Brak potrzeby stosowania przełącznika nożnego
System Kontroli Przepływu Energii (EFC)
 • Wbudowany system kontroli kontaktu z ciałem dla bezpieczeństwa pacjenta i operatora
 • Wyjściowa energia regulowana na głowicy
 • Łatwa kontrola przekazywanej energii

Harmonogram sesji:

Standardowo 4 sesje

W programie rozszerzonym 6 sesji

10 -14 dni przerwy pomiędzy sesjami

Dobrze udokumentowany postęp widoczny u pacjenta w czasie trwania terapii

i po jej zakończeniu (standaryzowane fotografie i pomiary)

Zalecenia dla pacjenta po leczeniu:

Zwiększone spożycie płynów (więcej niż 3,5l/dobę)

Niewielka aktywność fizyczna

Dieta niskotłuszczowa

Drenaż limfatyczny

{source}<iframe title=”YouTube video player” width=”480″ height=”390″ src=”http://www.youtube.com/embed/4ZUtz4CGDeg” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>{/source}

Przewiń do góry