muszle2Na pewno żadna z nas nie odmówiłaby sobie delikatnego i rozluźniającego masażu… Obecnie masować można nie tylko rękoma czy nogami ale również muszlami. Ciepło muszli odpręża i relaksuje.

Bezkresne wody mórz i oceanów bezustannie odkrywają przed nami skarby prosto ze swoich głębin. Są one źródłem inspiracji, zdrowia i piękna. Natura podarowała nam kolejny klejnot. Klejnot, który pozwoli odzyskać nie tylko witalność, radość ducha, ale także sprawi, że przeżyjemy niezapomniane wrażenia. Sięgając do głębi oceanu z samego serca Oceanu Spokojnego, tuż u wybrzeży Filipin, od stuleci wydobywane są cenne muszle. Zbierane są one ręcznie, a następnie polerowane i piaskowane tak, aby ich powierzchnia była nieskazitelnie gładka i delikatna.

Muszle od stuleci zbierane przez wyspiarzy w celu zdobycia ich bogatej w białko zawartości, a następnie wyrzucane niczym odpady, paradoksalnie stały się unikatowym narzędziem do masażu ciała. Emitują ciepło dzięki aplikowanemu do ich wnętrza żelowi oraz aktywatorowi. Żel to mieszanka naturalnych minerałów z chłonącymi pudrami zawierającymi suszone algi morskie. Naturalny skład czyni go w 100% biodegradowalnym, zaś aktywator to krystalicznie czysta woda, sól oraz olejki esencjonalne. muszle3

Ten relaksacyjny i niezwykle przyjemny masaż z wykorzystaniem całkowicie naturalnych narzędzi skutecznie rozluźnia spięte mięśnie, koi nerwy i niweluje stres. Masaż rozpoczyna się, inspirowanymi falami oceanu, ruchami wykonywanymi dwiema ciepłymi muszlami. Następnie stosowane są przyjemne, ale równocześnie głębokie techniki manualne. Dzięki temu, że terapeuta masuje, jednocześnie rozgrzewając tkanki, masaż jest bardziej skuteczny i niezwykle przyjemny.

Przewiń do góry