Nanili oznacza piękną skórę w języku hawajskim (z hawajskiego: nani-piękna, ili-skóra).

 

Punktem wyjścia do powstania kosmetyków Nanili Professional® były problemy skórne: trądzik młodzieńczy, trądzik u osób dojrzałych, skóra tłusta, trądzik różowaty, skóra sucha, przebarwienia, cera naczynkowa. Dobierając składniki kosmetyków, producent kierował się przede wszystkim skutecznością. Celem były kosmetyki, które faktycznie rozwiązują problemy skórne, dlatego zawierają wysokie ale jednocześnie bezpieczne dla skóry stężenia składników aktywnych różnego pochodzenia, pozbwione zaś są substancji potencjalnie alergizujących jak składniki zapachowe i barwniki.

 

W gabinecie wykonujemy zabiegi z zastosowaniem:

 

ACNE ILI-PEEL

 

Usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka, oczyszcza i reguluje skórę, zmniejsza ilość zmian trądzikowych.
7 minut – tyle wystarczy, by kwas azelainowy oraz kwas salicylowy zawarte w peelingu rozprawiły się ze zrogowaciałą warstwą naskórka. Odpowiednio dobrane stężenia kwasów zapewniają intensywne działanie i niezwykłe bezpieczeństwo zabiegu.
Pięknie zwężone pory, odnowiona powierzchnia skóry, zahamowanie nadmiernego rogowacenia naskórka, zmniejszenie ilości zmian trądzikowych – zaskórników i krostek. To idealny zabieg do walki z nadmierną produkcją sebum, trądzikiem i trądzikiem różowatym.

 

ARGININ ILI-PEEL stworzony specjalnie z myślą o skórze wrażliwej.
Działa delikatne a zarazem skutecznie złuszcza naskórek. Preparat skutecznie zwęża pory, wyrównuje koloryt skóry i delikatnie ją złuszcza, nie powodując podrażnień. Doskonale sprawdza się zarówno w pielęgnacji cery młodej, jak i dojrzałej skłonnej do alergii i podrażnień.
Po zabiegu skóra jest nawilżona i rozświetlona. Nie łuszczy się po zabiegu, więc możesz natychmiast wrócić do codziennych zajęć.

 

PYRUVIC ILI-PEEL

 

Cera trądzikowa często charakteryzuje się podskórnymi zmianami grudkowymi, do usunięcia których potrzebne są mocne składniki aktywne. PYRUVIC ILI-PEEL sprawdzi się w tym przypadku idealnie – jest w stanie uporać się ze zmianami leżącymi w głębszych warstwach naskórka.
Odpowiednio dobrane stężenie kwasu pirogronowego i mlekowego silnie zwęża pory, normalizuje wydzielania sebum, usuwa martwy naskórek, wycisza stany zapalne oraz działa bakteriostatycznie i przeciwstarzeniowo.

 

Po zabiegach wskazana jest pielęgnacja domowa preparatami Nanili rekomendowanymi przez producenta peelingów. Są one dostępne w gabinecie.

 

Zabiegi wykonujemy zawsze w serii, ich ilość ustalamy indywidualnie do potrzeb Twojej skóry.
Przewiń do góry