Mam zaszczyt zaprosić Państwa do Kliniki Urody La Belle. Współcześnie nieustannie szukamy piękna, jako źródła przyjemności, odprężenia i harmonii, ale także jako objawienia własnej osobowości. Klinika Urody La Belle to jakość sama w sobie, to nowej generacji podejście, to idealne miejsce dla każdego.

Klinika Urody La Belle specjalizuje się w kosmetyce profesjonalnej, oferując zabiegi kosmetologiczne, zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, konsultacje dietetyczne oraz sprzedaż produktów do pielęgnacji twarzy i ciała.

Nasza klinika  ponad wszystko symbolizuje poradę, doświadczenie i profesjonalizm. Jesteśmy miejscem szczególnym, gdzie znajduje się efektywne rozwiązania problemów kosmetycznych, a wiedza kosmetologów i dermatologów pozwala na dobór właściwych zabiegów. Nasza kadra przeszkolona jest według najwyższych standardów, abyśmy mogli indywidualnie zaspokoić potrzeby każdego klienta  przez prawidłową diagnozę skóry, odpowiedni dobór firmowych preparatów kosmetycznych, właściwy dobór zabiegów, indywidualny program pielęgnacyjny.

Staramy się być otwarci na potrzeby klienta, nieustanie podążając za najnowszymi trendami. Zabiegi oferowane w naszej klinice odpowiadają najbardziej wymagającym standardom, a ich wysoka jakość jest wynikiem współpracy z wiodącymi markami. Nowoczesne wyposażenie, miła atmosfera i wysoki standard wykonywanych zabiegów gwarantuje zadowolenie każdego klienta odwiedzającego naszą klinikę. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w  Klinice Urody La Belle, to czas relaksu i prawdziwej przyjemności.

LA BELLE-Twój gabinet kosmetyczny w Bydgoszczy

  • kosmetyka
  • odchudzanie
  • podologia
  • dermatologia
  • medycyna estetyczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przewiń do góry