Każda kobieta przyzna, że ciąża jest wyjątkowym okresem. W tym czasie przyszłe mamy starają się szczególnie dbać o zdrowie i prowadzony tryb życia, aby móc w pełni cieszyć się tym radosnym czasem. W ciągu tych dziewięciu miesięcy kobiety chciałyby wyglądać jak najlepiej, dlatego gama zabiegów w Klinice Urody La Belle to innowacyjny program dedykowany również kobietom w ciąży, z myślą o zaspokojeniu ich największych potrzeb.

Przyszła mama wymaga odmiennego podejścia, szczególnej troski i wyselekcjonowanych zabiegów uwzględniających jej indywidualne możliwości i potrzeby. Dbanie o skórę, już w pierwszych tygodniach ciąży, pozwala na uniknięcie trwałych problemów kosmetycznych. W ostatnich tygodniach „brzuszek” bywa j kłopotliwy i trudno znaleźć wygodną pozycję i samodzielnie zrobić depilację lub zadbać o stopy, które zwykle są zmęczone i często opuchnięte.

Przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, proponujemy programy pielęgnacyjne twarzy i ciała, gwarantujące odprężenie oraz maksimum delikatności przy wykonywaniu zabiegu.

PROGRAM MŁODYCH MAM

W Klinice Urody La Belle młode mamy, zmęczone porodem oraz zajęciami wokół dziecka, zostaną poddane licznym, w pełni naturalnym zabiegom poprawiającym zarówno wygląd i kondycję fizyczną, jak i samopoczucie. Proponujemy również zabiegi, które wzmocnią, odżywią i uelastycznią skórę, a także przywrócą wcześniejszą sylwetkę.

Przewiń do góry