EXILIS

EXILIS to nieinwazyjny system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała. Powoduje znaczącą poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry. Jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i pełną kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanej głowicy.

{source}<script type=”text/javascript”>AC_FL_RunContent(’codebase’,’http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,65,0′,’loop’,’true’,’bgcolor’,’#ffffff’,’width’,’480′,’height’,’340′,’src’,’slajder2′,’quality’,’high’,’pluginspage’,’http://www.macromedia.com/go/getflashplayer’,’movie’,’slajder2′);
</script><noscript><object classid=”clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000″ id=slajder2 width=480 height=340 codebase=”http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,65,0″>
<param name=”movie” value=”slajder2.swf” />
<param name=”quality” value=”high” />
<param name=”play” value=”true” />
<param name=”loop” value=”true” />
<param name=”bgcolor” value=”#ffffff” />
<embed src=”slajder2.swf” width=480 height=340 bgcolor=”#ffffff” quality=”high” loop=”true”
type=”application/x-shockwave-flash” pluginspace=”http://www.macromedia.com/go/getflashplayer” />
</object></noscript>{/source}

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej trudno dostępnej tkanki i zastosować terapię. System EXILIS jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową natomiast kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne. Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nie osłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię. Depozyty tłuszczowe zazwyczaj składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. W tym samym czasie następuje proces niszczenia komórki tłuszczowej zwanym apoptozą, dzięki temu zmniejsza się liczba apopcytów. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

LYMPHASTIM BTL-6000

Układ limfatyczny jest odpowiedzialny za usuwanie płynu środmiąższowego z tkanek. Absorbuje i transportuje kwasy tłuszczowe oraz tłuszcze do układu krążenia, a także przenosi komórki prezentujące antygen do węzłów chłonnych, gdzie stymulowana jest odpowiedź immunologiczna. Choroby układu limfatycznego oraz inne problemy z nim związane powodują zwykle obrzęki i inne objawy. System Lymphastim firmy BTL działa na zasadzie pneumatycznej kompresoterapii. Specjalne aplikatory z kilkoma zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który pobudza naturalne krążenie limfy w organizmie, podobnie do manualnego drenażu limfatycznego zapewnianego przez ręce terapeuty.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Alternatywa klasycznej mezoterapii igłowej. Nowy sposób transportu substancji aktywnych w leczeniu cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przenikalności aktywnych składników przez membranę komórkową, dzięki utworzeniu specjalnych kanałów, zwanych elektroporami, pod wpływem odpowiednio modulowanego prądu. W terapi cellulitu stosowane są składniki o właściwościach lipolitycznych- fosfatydy cholina, kofeina, karczoch i poprawiających mikrokrążenie- wyciąg z nostrzyka.

Strefa SPA Organique

Szlachetne i bardzo zmysłowe komponenty zawarte w niezwykłych recepturach pozwalają odkryć świat wyjątkowych doznań, pięknych zapachów i ukrytej w nich mocy. Produkty Organique doskonale wkomponowały się w naszą ideę troskliwego i bardzo subtelnego dotyku. Są przyjazne dla skóry, jedwabiste i łatwowchłanialne. Ponadto, pozwalają na tworzenie rozbudowanych i jednocześnie bardzo zharmonizowanych zabiegów, które przybierają formę niepowtarzalnych ceremonii i rytuałów.

Przewiń do góry