EXILIS

EXILIS CRT to najnowszej generacji urządzenie wykorzystujące najnowocześniejsza technologie CRT (Collagen Refill Technology), nieinwazyjny zabieg ujędrniający i liftingujący skórę twarzy oraz szyi. Medycyna Estetyczna wprowadza jedyną metodę, która daje doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, wyszczuplenia, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Technologia CRT remodeluje kolagen, radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy.

{source}<script type=”text/javascript”>AC_FL_RunContent(’codebase’,’http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,65,0′,’loop’,’true’,’bgcolor’,’#ffffff’,’width’,’480′,’height’,’340′,’src’,’slajder1′,’quality’,’high’,’pluginspage’,’http://www.macromedia.com/go/getflashplayer’,’movie’,’slajder1′);
</script><noscript><object classid=”clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000″ id=slajder1 width=480 height=340 codebase=”http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,65,0″>
<param name=”movie” value=”slajder1.swf” />
<param name=”quality” value=”high” />
<param name=”play” value=”true” />
<param name=”loop” value=”true” />
<param name=”bgcolor” value=”#ffffff” />
<embed src=”slajder1.swf” width=480 height=340 bgcolor=”#ffffff” quality=”high” loop=”true”
type=”application/x-shockwave-flash” pluginspace=”http://www.macromedia.com/go/getflashplayer” />
</object></noscript>{/source}

Proces leczenia nie jest oparty na absorpcji energii przez chromofory, dzięki czemu można go stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok. Działanie technologii CRT polega na stymulowaniu przez ciepło włókien kolagenowych o potrójnie spiralnej strukturze. To wzbudza proces rozplątywania włókien. Fale ultradźwiękowe mechanicznie przerywają włókna kolagenowe. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych. Struktura skóry wypełnia się nowym kolagenem.

OXYBRAZJA

Oxybrazja to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kosmetologii. Skuteczna a zarazem w pełni bezpieczna metoda złuszczania naskórka. Zabieg wodno-tlenowej mikrodermabrazji, wykonywany pod ciśnieniem przy pomocy tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Usuwa stare, zrogowaciałe i pomarszczone warstwy naskórka przy pomocy strumienia soli fizjologicznej o prawie dwukrotnej prędkości dźwięku. Oxybrazja jest przeprowadzana metodą bezdotykową, dzięki czemu eliminujemy mechaniczne drażnienie skóry. Jest jedynym urządzeniem umożliwiającym przeprowadzenie zabiegów złuszczających u osób z każdym rodzajem cery od delikatnej, naczynkowej po dojrzałą, tłustą i trądzikową.

CRYOLIFT

Jest to metoda, poparta badaniami medycznymi, która łączy działanie substancji odmładzających i przywracających młodzieńczą aktywność skóry z efektem krioterapii. Zjawisko krioterapii wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą aparatu z sondą uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do – 18C . Gwałtowne oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek oraz lepsze wykorzystanie wtłaczanych później składników aktywnych. Znakomicie ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu, unosi opadające policzki, w znaczny sposób zmniejsza tzw. chomiki. Może być stosowany do ujędrniania skóry na brzuchu, biuście (np. po ciąży). Jest on całkowicie bezbolesny. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność oraz blask.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Alternatywa klasycznej mezoterapii igłowej. Nowy sposób transportu substancji aktywnych w leczeniu zmarszczek, wiotkości i przebarwień skóry, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przenikalności aktywnych składników przez membranę komórkową, dzięki utworzeniu specjalnych kanałów, zwanych elektroporami, pod wpływem odpowiednio modulowanego prądu. W pielęgnacji skóry twarzy wykorzystywana jest argirelina wygładzająca zmarszczki mimiczne, krzemionka organiczna, proteiny o działaniu napinającym i nawilżający kwas hialuronowy oraz witamina C.

DECLARĒ

Linia selektywnych kosmetyków Declaré została stworzona w Szwajcarii pod koniec lat 70-tych, specjalnie na potrzeby skóry wrażliwej jako produkty pielęgnacyjne o wyjątkowej tolerancji.
Każdy kosmetyk został przebadany dermatologicznie, aby zapewnić optymalną tolerancję przez skórę wrażliwą oraz skuteczne, potwierdzone działanie. Declaré oferuje odpowiednio różnorodny asortyment dla wszystkich rodzajów skóry, zaspokajając wszelkie potrzeby pielęgnacyjne skóry twarzy i ciała.

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE

GLYKOPEEL

Stanowi kompletną metodę w profilaktyce anti-aging i odmładzaniu skóry. Natychmiastowy efekt blasku i miękkości oraz stopniowa redukcja zmarszczek i przebarwień. Peeling Labolatorium Filorgia, wywołuje subtelny efekt złuszczający poprzez działanie kwasu glikolowego oraz rozjaśnienie (depigmentację) skóry za sprawą kwasu kojowego i ekstraktu z mącznicy lekarskiej. Stymulacja komórek skóry zapewnia efekt ujędrnienia, napięcia i odmłodzenia.

AZELAC

Zawiera naturalny składnik złuszczający – kwas azelainowy. Składnik ten hamuje działanie enzymu α – reduktazy, dzięki czemu zmniejsza produkcję łoju. Działa przeciwbakteryjnie, dlatego przynosi doskonałe efekty w leczeniu trądzika pospolitego. Hamuje aktywność tyrozynazy, dzięki czemu rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. W jego skład wchodzi mleczko ostropestu plamistego, zawierające sylimarynę – flawonoid zmniejszający rumień oraz działający przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie.

COSMELAN

Cosmelan jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Preparat jest bardzo silny w działaniu a jednocześnie bezpieczny przy prawidłowym użyciu. Jest jedyną skuteczną terapią pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji w mniej niż 20 dni. Mechanizm działania preparatu Cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w Cosmelanie działa przez blokowanie tego enzymu, lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu.

Przewiń do góry