Tatuaż może oznaczać dla każdej osoby coś innego. Dzięki niemu możemy uwiecznić życiowe motto, piękne wspomnienie czy też nadzieje na przyszłość. Tatuaż może pełnić również wyłącznie funkcję nieszablonowej ozdoby ciała. Niezależnie od tego, czym kierujesz się przy podjęciu decyzji o wykonaniu tatuażu, powinna ona być dobrze przemyślana.

 

Trudno jest określić cenę wykonania tatuażu, ze względu na to, że każdy wzór jest inny. Niektóre wzory będą wymagały większego nakładu pracy, czasu i zużytego sprzętu od innych. Tatuaże o większych powierzchniach mogą wymagać także kilku spotkań w odpowiednich odstępach czasu. stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów – dbamy o higieniczne warunki pracy i Twój komfort w trakcie wykonywania tatuażu. W trakcie całego procesu korzystamy jedynie ze sprzętu jednorazowego użytku, dzięki czemu zyskujesz pewność, że zabieg będzie dla Ciebie całkowicie bezpieczny. Jeśli powierzasz nam swój pierwszy lub kolejny tatuaż, nie musisz się niczym martwić – zadbamy o Ciebie także po wykonaniu zabiegu. Będziemy z Tobą w kontakcie do momentu całkowitego wygojenia się skóry.

 

Doradzimy Ci jak dbać o skórę i jakich zasad bezpieczeństwa należy przestrzegać w ciągu pierwszych tygodni od wykonania tatuażu. Dobierzemy dla Ciebie także niezbędne opatrunki i kremy do pielęgnacji i odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Przewiń do góry