Natalia Wachowiak

 

Właścicielka Kliniki Urody La Belle, ukończyłam studia licencjacke na kierunku Administracja i magisterskie na kierunku Politologia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Dodatkowo w 2012 ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Dermatologia w Kosmetologii w Bydgoskiej Szkole Wyższej. W kwietniu 2011 roku otworzyłam Klinikę. Jestem osobą pełną nowatorskich pomysłów, które skutecznie wprowadzam i realizuje w salonie.

Tel. +48 516 005 999

Kinga Lewandowska

 

Absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Licencjat ukończyła z odnowy biologicznej i już wtedy odkryła w sobie pasję do sztuki masażu. Dzięki swojej długoletniej praktyce zdobyła spory zasób technik pracy z twarzą i ciałem. W swojej pracy najbardziej lubi moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem zabiegu. Każdy przypadek traktuje indywidualnie i podchodzi do niego holistycznie, bo skóra to lustro tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak ważne jest, by zabiegi kosmetologiczne szyły w parze z odpowiednią dietą, pielęgnacją domową, a nawet z opieką lekarską.

Tel. +48 509 396 033

 

dr n. med. Luiza Marek-Józefowicz

 

Jestem specjalistą z dermatologii i wenerologii, zajmuję się leczeniem chorób skóry zarówno u dorosłych jak i u dzieci. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się: choroby skóry wieku dziecięcego, atopowe zapalenie skóry, wyprysk, nowoczesne metody terapii łuszczycy, choroby łojotokowe (łojotokowe zapalenie skóry, trądzik pospolity, trądzik różowaty). Ponieważ skóra i układ nerwowy mają wspólne pochodzenie kilka lat temu rozpoczęłam prowadzenie badań z tego zakresu, a w 2012r obroniłam pracę doktorską z psychodermatologii. Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Dermatologii w Bydgoszczy.

Jestem stypendystką Euroderm Excellence (stypendium szkoleniowe w Rzymie), oraz autorem wielu publikacji naukowych z zakresu dermatologii. Mając na uwadze pełne zrozumienie i piękny wygląd pacjentów od wielu lat zajmuję się medycyną estetyczną . Dbając o wysoką jakość świadczonych zabiegów i zadowolenie pacjentów nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach, kursach, konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Adam Gozimirski

 

Absolwent Policealnego Studium masażu gdzie uzyskał tytuł technika masazu. Zdobywał doświadczenie w placówkach służby zdrowia oraz zawodach sportowych. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, a swoją pracę traktuje jak powołanie. Ciągle się rozwija w dążeniu do harmonii ciała i ducha, szuka nowych efektownych metod i technik masowania. Doskonali swoje umiejętności zawodowe. Specjalizuje sie w masażach wspomagających odchudzanie, masażach znoszących napięcia mięśniowe i powięziowe.

Możliwość zamówienia wizyty w domu pacjenta.

Tel. +48 507 742 482

 

Nina Polovinchenko

 

Moja mama jest z wykształcenia pielęgniarką, ale od wielu lat zajmuje się medycyną estetyczną i to właśnie ona zaszczepiła we mnie pragnienie upiększania ludzi. „Naturalność jest piękna, ale jednocześnie wymaga dużo pracy”. Moja przygoda z makijażem permanentnym rozpoczęła się w 2019 od placówki szkoleniowej Broadway Beauty. Regularnie uczestniczę w międzynarodowych szkoleniach. Moja wiedza i doświadczenie sprawiają, że oferuje klientom zabiegi według najwyższych standardów. Misją mojej pracy jest poprawa jakości życia kobiet. Ciągle poszerzam zakres swoich umiejętności o nowe usługi.

Tel. +48 733 230 747

Patrycja Jaszkowska

 

Mgr kosmetologii, specjalista podolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Swoją pracę wykonuje z pasją i wielkim zaangażowaniem.
Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, wykładach i szkoleniach podologicznych. W wolnym czasie uwielbia wędrówki górskie i podróże.

Tel. +48 730 340 070

Krystian Kołodziejczak

 

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Swoją przygodę z tatuowaniem rozpocząłem w 2018 roku. Cały czas się szkolę aby poszerzać zakres swoich umiejętności. Prywatnie interesuje się sportem, motoryzacją, lubię kontakt z naturą oraz podróże zarówno te dalekie jak i bliskie, z których czerpię nowe inspiracje do swojej pracy.

Tel. +48 691 624 384

Katarzyna Tolkunova

 

Specjalizuję się w: stylizacji paznokci metodą żelową, manicure, manicure hybrydowym oraz oferuję inne zabiegi związane z pielęgnacją dłoni. Jestem stylistką paznokci, której możesz zaufać i serdecznie zapraszam Cię do mojego licznego grona zadowolonych klientek.

Tel. +48 574 037 444

Przewiń do góry