Natalia Wachowiak

 

Właścicielka Kliniki Urody La Belle, ukończyłam studia licencjacke na kierunku Administracja i magisterskie na kierunku Politologia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Dodatkowo w 2012 ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Dermatologia w Kosmetologii w Bydgoskiej Szkole Wyższej. W kwietniu 2011 roku otworzyłam Klinikę. Jestem osobą pełną nowatorskich pomysłów, które skutecznie wprowadzam i realizuje w salonie.

Tel. +48 516 005 999

Kinga Lewandowska

 

Absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Licencjat ukończyła z odnowy biologicznej i już wtedy odkryła w sobie pasję do sztuki masażu. Dzięki swojej długoletniej praktyce zdobyła spory zasób technik pracy z twarzą i ciałem. W swojej pracy najbardziej lubi moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem zabiegu. Każdy przypadek traktuje indywidualnie i podchodzi do niego holistycznie, bo skóra to lustro tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak ważne jest, by zabiegi kosmetologiczne szyły w parze z odpowiednią dietą, pielęgnacją domową, a nawet z opieką lekarską.

Tel. +48 509 396 033

 

Adam Gozimirski

 

Absolwent Policealnego Studium masażu gdzie uzyskał tytuł technika masazu. Zdobywał doświadczenie w placówkach służby zdrowia oraz zawodach sportowych. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, a swoją pracę traktuje jak powołanie. Ciągle się rozwija w dążeniu do harmonii ciała i ducha, szuka nowych efektownych metod i technik masowania. Doskonali swoje umiejętności zawodowe. Specjalizuje sie w masażach wspomagających odchudzanie, masażach znoszących napięcia mięśniowe i powięziowe.

Możliwość zamówienia wizyty w domu pacjenta.

Tel. +48 507 742 482

 

Przewiń do góry