RESTYLANE®

Naturalnie_z_Restylane_-_baner.jpg

Kwas hialuronowy jest składnikiem wszystkich żywych organizmów. Potrzebny jest do utrzymania prawidłowej sprężystości i napięcia skóry. W postaci krystalicznie czystego żelu wiąże i magazynuje wodę w tkankach, pomagając tkankom utrzymać młodzieńczy wygląd. Kwas hialuronowy Restylane® jest stabilnym produktem, który ulega naturalnemu rozpadowi. Dzięki temu, że kwas hialuronowy występuje w takiej samej postaci we wszystkich organizmach nie ma potrzeby stosowania testów skórnych.

RESTYLANE® jest linią ekskluzywnych, naturalnych wypełniaczy, umożliwiających kompleksową korektę skóry twarzy. Restylane® przywraca skórze objętość, sprawia, że rysy twarzy stają się delikatne, a twarz nabiera pogodnego wyrazu.

Dlaczego stosujemy Restylane®?

RESTYLANE® jest jedynym kwasem hialuronowym, który dzięki specjalnemu sposobowi stabilizacji utrzymuje się najdłużej w organizmie. Restylane jest obecny na rynku od 1996 roku i jak zapewnia producent szwedzka firma Q-MED: „Restylane® jest jedynym na świecie wypełniaczem, którego profil skuteczności i bezpieczeństwa został potwierdzony w ponad 65 światowych badaniach przeprowadzonych zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine (Medycyna oparta na faktach).”
Preparatem Restylane® wykonujemy zabiegi wypełniania zmarszczek, fałdów biegnących od nosa do warg, korygowania kształtu i wielkości ust oraz podnoszenia ich opadających kącików. Przy użyciu preparatu Restylane SubQ® modelujemy policzki oraz owal twarzy.

Miliony ludzi skorzystały już z Restylane® czyniąc go jednym z najczęściej stosowanych wypełniaczy kwasu hialuronowego. Restylane® oferuje szeroką gamę możliwości udoskonalenia Twojego wyglądu – poczynając od powiększenia ust do rewitalizacji skóry całego ciała – tworząc wyjątkowy efekt.

Trzy znaczące korzyści zabiegów Restylane®:

Jest naturalny!

Restylane® umożliwia uzyskanie naturalnego efektu. Wykorzystując wyjątkową technologię NASHATM, stabilizowany kwas hialuronowy różni się od naturalnego kwasu hialuronowego w mniej niż 1%. Restylane® jest naturalny i nie wpływa na ekspresję i ruchy mięśni twarzy. Restylane® nie jest produktem permanentnym. Twoja twarz zmienia się z czasem, lepiej więc unikać zabiegów o permanentnym efekcie.

Jest bezpieczny!

Restylane® jest liderem na rynku, co potwierdza ponad 11 milionów zabiegów wykonanych na całym świecie. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Restylane® zostało potwierdzone w ponad 75 światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta na Faktach).

Jest dla Ciebie!

Produkty linii Restylane® umożliwiają dostosowanie zabiegów do Twoich oczekiwań i potrzeb a rezultaty widoczne są natychmiast. Zabieg Restylane® jest nieinwazyjny, z minimalnym okresem rekonwalescencji, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z życia.

Linia Restylane® jest produkowana w Szwecji z surowców i materiałów najwyższej jakości. Wszystkie produkty Restylane® zawierają stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego produkowany zgodnie z opatentowaną technologią NASHATM firmy Q-MED.

Produkt z długotrwałym efektem estetycznym

Linia Restylane® wyróżnia się wysoką efektywnością i długotrwale utrzymującymi się efektami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego o wysokim stopniu czystości wraz z wyjątkowym procesem stabilizacji, opartym na technologii NASHATM.
Kwas hialuronowy, występujący w naturalnej formie w organizmie, ulega biodegradacji w ciągu kilku dni. Proces stabilizacji technologii NASHATM jest konieczny do uzyskania długotrwałych rezultatów zapewniając jednocześnie doskonałą kompatybilność tkankową. Ostatecznym wynikiem tych działań jest Restylane® – bezpieczny produkt znakomicie tolerowany przez organizm, zapewniający długo utrzymujące się efekty estetyczne.

Przebieg zabiegu wykonanego preparatem Restylane®.

Zabieg preparatem Restylane® polega na iniekcji krystalicznego żelu w miejsca wymagające rewitalizacji. Wstrzyknięty kwas wiąże wodę pozostaje w miejscu wstrzyknięcia i na wiele miesięcy, wypełnia zmarszczki lub zagłębienia skóry. Efekt działania preparatów jest długotrwały, ale nie permanentny. Długość utrzymywania się efektu jest sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników, takich jak: wiek, typ skóry, styl życia i aktywność. Rezultat jest widoczny natychmiast po wstrzyknięciu preparatu Restylane®. Sam zabieg jest niemal bezbolesny, ale osoby o niskim progu odporności na ból mogą odczuwać minimalny ból przy wprowadzaniu preparatu (uczucie rozpierania). Przy zabiegach bardziej bolesnych stosowane jest znieczulenie miejscowe. Dotyczy to w szczególności korekcji ust.
Bezpośrednio po zabiegu kwasem hialuronowym mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji, mijające po 2 dniach.

Zdjęcia Przed i Po

restylane1.jpg

restylane2.jpg

restylane3.jpg

restylane4.jpg

restylane5.jpg

Przewiń do góry