logo-arkana-300x294

Zabiegi na twarz

Oferujemy następujące zabiegi na twarz ARKANA

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzimy, ale też sami  inicjujemy, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji.

Chcemy odkryć przed Wami Arkana Urody, pokazać, iż piękno jest wypadkową naszych codziennych decyzji, a autentyczna odnowa skóry wymaga czasu i świadomego wyboru.

Idea świadomego piękna

Nasza filozofia opiera się na idei świadomego piękna. Wierzymy, iż indywidualna i odpowiednio dobrana terapia w gabinecie kosmetycznym, w połączeniu z domową pielęgnacją to niezawodny sposób, by każdego dnia cieszyć się widocznymi efektami kuracji.

Piękno to w naszym przekonaniu kwestia wyboru, świadomości iż dostarczamy naszej skórze, tego, czego naprawdę potrzebuje. Nasze kosmetyki tworzymy z myślą o wszystkich poszukujących skutecznych metod autentycznej odnowy skóry. Precyzyjnie dobrane formuły Arkana docenią nie tylko profesjonalne gabinety kosmetyczne, lekarze i kosmetolodzy, ale i ich Klienci w codziennej, świadomej pielęgnacji.

Składniki aktywne

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy peptyd ProgelineTM uznany międzynarodową innowacją wśród składników aktywnych w 2012 roku. Nie spoczywamy jednak na laurach, nieustannie pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym Klientom produktów, które dzięki wysoce skoncentrowanym substancjom aktywnym zapewnią szybkie i trwałe efekty. Idealna kompozycja sprawia, że pozostają one biozgodne z potrzebami nawet najbardziej wymagającej skóry.

Wiedza i doświadczenie

Podstawą naszego działania jest wieloletnie doświadczenie, ugruntowana wiedza z zakresu biotechnologii oraz nowoczesne technologie opracowywane w laboratoriach. W oparciu o te najwyższe standardy tworzymy autorskie formuły dermokosmetyków Arkana. Dokładamy także wszelkich starań, aby zwiększać świadomość oraz poziom wiedzy, zarówno u kosmetologów, naszych Partnerów, jak i klientów.

 

Przewiń do góry